Ta sekcja pod nazwą poradnik Joomla jest dedykowany moim klientom, którzy chcą wykonać jakąś czynność na stronie mającą na celu aktualizację treści czy tez korektę wyglądu. Poradnik ma formę otwartą, tak więc mogą korzystać z niego inni miłośnicy stron internetowych w Joomla i w ogóle CMS Joomla. Tutaj zawarte są podstawowe informacje opisuje problem i jak go rozwiązać.

Dziś mamy możliwość robienia dużej ilości zdjęć. nie ma praktycznie strony internetowej bez zdjęć, szczególnie ważne są zdjęcia wtedy gdy chcemy pokazać nasze usługi czy też wyroby. Bo nie wyobrażam sobie strony internetowej gabinetu kosmetycznego czy strony www sklepu internetowego bez zdjęć.
Przygotowanie zdjęć do strony internetowej

Czym jest odnośnik w artykule w Joomla to inaczej hiperłacze, takie hiperłacza możemy wstawiać zarówno do wewnętrznych podstron naszego serwisu jak do innych serwisów. Na pozór jest to bardzo pożyteczne narzędzie a to z kilku powodów, po pierwsze odsyłamy klienta bezpośrednio do dalszej treści na która się powołujemy, np. opisujemy udział na targach naszej firmy i piszemy że szczególnym zainteresowaniem cieszyła się to taki a taki produkt.

Jako osoby, które nie znają Państwo HTML zastanawiacie się pewnie w jaki sposób można dodawać treść, w jaki sposób zmieniać treść swojej strony. To bardzo ważne pytanie, ponieważ pozwoli to zaoszczędzić środki na zleceniu aktualizacji oraz znacznie przyspieszy czas wprowadzania zmian. W stronach internetowych jakie zakładam swoim klientom instaluję specjalny edytor treści, który w bardzo łatwy sposób pozwala edytować tekst, co więcej jest on bardzo podobny w do znanego edytora tekstu Word.

Zrób ze mną więcej!!!

Dodatkowo oferuję budowę serwisów opartych o galerie zdjęć, kalendarze wydarzeń i wiele innych. Ze mną możesz zabezpieczyć swoją stronę przed włamaniem, zaktualizować system czy dokonać migracji. A dodatkowo jeśli chcesz założyć kanał na Youtube luba stronę fanpage na Facebook, Twitter czy innym serwisie społecznościowym – ZAPRASZZAM!