o nasProdukcją stron internetowych zajmuję się już od ponad 15 lat – to szmat czasu. W tym okresie zmieniały się upodobania, mody i technologie. Pamietają Państwo animowane gify i HTML4, potem modna stała się technologia Flash – dziś już odchodząca do technologicznego lamusa.

Dziś swoje projekty realizuję w oparciu o modułowe CMS – czyli taki który pozwala na nieograniczoną rozbudowę, najczęściej korzystam z Joomla.

Byłem jednym z prelegentów na Joomla Day. Jestem autorem wielu kursów i ebooka o Joomla, który został przetłumaczony na angielski przez firmę Logomato. Moje portfolio jest bogate i to co tutaj jest na stronie to zaledwie fragment. W bardzo wielu projektach brałem udział jako osoba wspomagająca lub wykonywałem jakieś fragmenty projektu.


Poza tym zajmuję się realizacją wspólnie z żoną projektu edukacyjnego – który odniósł dosyć duży sukces oraz doradztwem w sferze produkcji, tak dokładnie przemysł.


Czy moja edukacja jest istotna – hmm… nauczyła mnie wiele w podejściu do różnych problemów w relacji z otoczeniem – moim największym osiągnięciem jest dyplom MBA.
Zapraszam do współpracy!

Zrób ze mną więcej!!!

Dodatkowo oferuję budowę serwisów opartych o galerie zdjęć, kalendarze wydarzeń i wiele innych. Ze mną możesz zabezpieczyć swoją stronę przed włamaniem, zaktualizować system czy dokonać migracji. A dodatkowo jeśli chcesz założyć kanał na Youtube luba stronę fanpage na Facebook, Twitter czy innym serwisie społecznościowym – ZAPRASZZAM!