Stworzenie dobrej strony internetowej dziś nie jest bardzo skomplikowanym procesem pod warunkiem, że wiemy jak podejść do tego w sposób profesjonalny. Tworzenie dobrej strony internetowej to proces gdzie na linii klient projektant ustala się założenia strony. Muszę wiedzieć dla kogo jest to strona, czy ma tylko informować o firmie czy też być katalogiem produktów i bazą wiedzy, jaki ma mieć stopień integracji z portalami społecznościowymi. Ważnym pytaniem jest czy często będzie aktualizowana, jeśli tak to przez kogo.


Dobra strona internetowa w oparciu o założenia powstaje dla Państwa odbiorcy.  Nie ważne czy to jest strona wizytówka czy to jest strona portalu informacyjnego korzystać z niej będą Państwa klienci i odbiorcy. Wykorzystaj moje doświadczenie.

Modna strona internetowa

Strony internetowe także przechodzą zmiany, pojawiają się mody i tendencje jak: FLAT DESIGN, METRO, MATERIAL DESIGN który jest wzbogaconą wersją FLAT DESIGN. Obecnie nie stosuje się w ogóle animacji flash,a  dużą uwagę kieruje się na zgodność z urządzeniami mobilnymi jak Responsive Web. Wykorzystuje się duże ilości zdjęć, szczególnie w sliderach czasami na cały ekran wejściowy. Dla wielu bardzo ciekawym rozwiązaniem jest strona typu ONE PAGE czyli wszystko jest zgromadzone na jednej stronie głównej a menu kieruje na niższe partie strony a nie podstrony. Jest wiele ciekawych rozwiązań sprawdzonych na świecie i w Polsce.

Aktualizacja strony internetowej

Łatwość aktualizacji strony ma dla Państwa kluczowe znaczenie. Nie może ona być trudna, bo nowość będzie nowością przez 3 lata. To musi być tak łatwe jak edycja swojego konta na facebook, wtedy będziecie Państwo mogli realnie tworzyć swoją stronę. Oczywiście aby to robić trzeba mieć wiedzę i właśnie dla Państwa jest przygotowana podstawowa dokumentacja potrzebna do zarządzania CMS. Bo czym jest CMS – to system do zarządzania własną strona internetową. Właśnie w CMS projektuję strony.
Rozbudowa strony o nowe moduły. W miarę rozwoju firmy pojawia się potrzeba wstawienia nowej funkcjonalności do strony, nie ma problemu – jest kilkaset dodatkowych modułów do rdzenia strony, już opracowanych i sprawdzonych w pracy. Do każdej strony w dowolnej chwili można dodać forum, sklep, katalog, system rezerwacji. Nie jest to trudne i nie narusza istniejącej treści na stronie. Wszystkie moduły są dobrze zintegrowane.

Bezpieczenstwo i optymalizacja strony internetowej


Bezpieczeństwo strony to kluczowy element – nie ukrywajmy tego wielu hakerów poluje na strony aby ją przejąć do np. rozsyłania spamu, umieszczenia linka. To nie wszystko czasami po prostu hosting padnie i zostajemy bez strony. Z pomocą zaimplementowanych narzędzi można szybko wykonać kopię strony internetowej i zachować ja na dysku. Kopia może służyć do przeniesienia serwisu lub do odzyskania serwisu.

Optymalizacja strony, praca nie kończy się na stworzeniu strony, ona jest gdzieś w połowie, potem trzeba stronę zoptymalizować pod kątem szybkości i zgodności z wyszukiwarkami,  z urządzeniami mobilnymi, telewizorami i tp.

Podstawowe modele stron internetowych:

Typowe strony internetowe oferuję w kilku odmianach:
Strona wizytówka
Strona firmowa
Rozbudowana strona firmowa
Strona szyta na miarę dla ciebie.

Zrób ze mną więcej!!!

Dodatkowo oferuję budowę serwisów opartych o galerie zdjęć, kalendarze wydarzeń i wiele innych. Ze mną możesz zabezpieczyć swoją stronę przed włamaniem, zaktualizować system czy dokonać migracji. A dodatkowo jeśli chcesz założyć kanał na Youtube luba stronę fanpage na Facebook, Twitter czy innym serwisie społecznościowym – ZAPRASZZAM!