Sklep internetowy powinien sprzedawać i to jest podstawowy jego cel. Dobry sklep internetowy powinien nie tylko sprzedawać ale też i sprawić że będzie się w nim dobrze przeglądało produkty i dobrze kupowało, a tobie właścicielu jego prowadzenie nie będzie nastręczało problemów a być może sprawi też dużą frajdę.

Budując sklep internetowy bazuję na oprogramowaniu Joomla i Virtuemart. Jest stale rozwijane i sprawdzone oprogramowanie. Na jego bazie powstało wiele sklepów z setkami lub tysiącami produktów. Do tego oprogramowania wykorzystuję na życzenie dodatkowe skrypty, jednym z ciekawszych jest system importu produktów z Excela. Za jego pomocą można zaimportować setki produktów w ciągu kilku sekund.


Podstawowe funkcje sklepu:
1.    Nieograniczona ilość produktów i kategorii
2.    Wsparcie do optymalizacji dla wyszukiwarki
3.    Krótki i długi opis produktu
4.    Kilka zdjęć do produktu
5.    Zarządzenia cenami: ceny promocyjne, kupony, zniżki
6.    Pokazywanie cen netto, brutto, kwoty VAT
7.    Kontrola stanów magazynowych
8.    Budowa struktury kategorii podrzędnie
9.    Wysyłki oparte o wagę magazynu
10.    Różne stawki VAT
11.    Wyświetlanie produktów, najnowszych, promowanych, losowych
I wiele innych

Zrób ze mną więcej!!!

Dodatkowo oferuję budowę serwisów opartych o galerie zdjęć, kalendarze wydarzeń i wiele innych. Ze mną możesz zabezpieczyć swoją stronę przed włamaniem, zaktualizować system czy dokonać migracji. A dodatkowo jeśli chcesz założyć kanał na Youtube luba stronę fanpage na Facebook, Twitter czy innym serwisie społecznościowym – ZAPRASZZAM!