Strona internetowa developera z Lublina. Strona bardzo rozbudowana, ma wiele dodatkowych opcji. Wykonana na bazie CMS, klient może samodzielnie zmieniać treść strony, dokładnie zmienia treść związaną ze stanami mieszkań, edytuje ceny oraz galerię z postępów prac. Dodatkowo na stronie jest zaimplementowany dodatek który pozwala sortować tabelę jak w Excelu, bardzo przydatna funkcja.

Klient może także pobrać plan danego mieszkania w PDF. To ostatnia strona jaką wykonałem w polaczeniu technologii Flash i HTML (z wiadomych powodów zakończyłem implementowanie Flash na stronach). Jednak ciekawym jest to, że klikając na obrazek bloku można wybrać interesujące piętro, następnie mieszkanie z planu danego pietra. Od razu się podświetli i klient będzie wiedział czy jest zajęte czy wolne.

Zrób ze mną więcej!!!

Dodatkowo oferuję budowę serwisów opartych o galerie zdjęć, kalendarze wydarzeń i wiele innych. Ze mną możesz zabezpieczyć swoją stronę przed włamaniem, zaktualizować system czy dokonać migracji. A dodatkowo jeśli chcesz założyć kanał na Youtube luba stronę fanpage na Facebook, Twitter czy innym serwisie społecznościowym – ZAPRASZZAM!