Sklep internetowy producenta akcesoriów motocyklowych, bardzo ciekawy projekt z uwagi na formę realizacji. Wykonany w 100% zdalnie, beż żadnego telefonu tylko komunikacja meilowa i przez poradniki video.  Ogólne założenia strony zostały ustalone. Wprowadziłem większość mechanizmów oraz ogólny układ strony.

Elementy graficzne zostały przygotowane przez klienta. Po uruchomieniu na serwerze testowym, ustaliliśmy poprawki i strona została rzucona w świat, w międzyczasie było jeszcze kilka aktualizacji oprogramowania i zmian graficznych. Klient ma prawa do edycji treści na całej stronie. Z uwagi na to, że jest to sklep klient może zarządcza całym sklepem, nie tylko wprowadzać produkty i zmieniać statusy zamówień może jeszcze zmieniać dane wysyłkowe, dodawać kategorie, konfigurować płatności i tak dalej. Strona internetowa jak widać jest tutaj połączona ze sklepem i wszystko jest spójne, dodatkowo klient może zamieszczać treści jak w zwykłym cms, dodaje relacje z wycieczek czy wyniki testów, jest też galeria.

Zrób ze mną więcej!!!

Dodatkowo oferuję budowę serwisów opartych o galerie zdjęć, kalendarze wydarzeń i wiele innych. Ze mną możesz zabezpieczyć swoją stronę przed włamaniem, zaktualizować system czy dokonać migracji. A dodatkowo jeśli chcesz założyć kanał na Youtube luba stronę fanpage na Facebook, Twitter czy innym serwisie społecznościowym – ZAPRASZZAM!