Budopunkt – to jeden z projektów gdzie klient sam wstawił treść strony i może ona ją w pełni edytować. Inaczej klient był twórcą treści na bazie określonych ustawień systemu CMS i szablonu. Oczywiście takie podejście znacznie ułatwia wprowadzanie zmian na stronie w chwili kiedy są szybko wymagane.

Strona internetowa firmy AnnaPolTravel – została wykonana w 100% zdalnie. Jest to tak zwana strona firmowa, gdzie znajdziemy podstawowe informację o firmie, oferowane usługi, w tym przypadku np. sprzedaż biletów lotniczych, opisy wycieczek. Strona jest wykonana w technologii responsywnej. Tutaj również klient może samodzielnie pracować na stronie, może edytować treść praktycznie całej strony.

Strona internetowa developera z Lublina. Strona bardzo rozbudowana, ma wiele dodatkowych opcji. Wykonana na bazie CMS, klient może samodzielnie zmieniać treść strony, dokładnie zmienia treść związaną ze stanami mieszkań, edytuje ceny oraz galerię z postępów prac. Dodatkowo na stronie jest zaimplementowany dodatek który pozwala sortować tabelę jak w Excelu, bardzo przydatna funkcja.

Bardzo ciekawa strona dla klienta prowadzącego agroturystykę w Bieszczadach. Tutaj wita na slider z 3 zdjęciami na całej wielkości ekranu z opisem Bieszczad. Strona ma lekkie powiązanie z projektem stron typu ONEPAGE. Wszystkie podstawowe informacje są zgromadzone na jednej głównej stronie, ale klient może przejść z tych obszarów dalej i zapoznać się ze szczegółami. Strona WWW powstała także zdalnie. Klient ma pełne prawo do edycji strony, klient dostał także dokumentację w postaci Videoporadników.

Bardzo ciekawa strona i historia jej powstania. Zlecenie zrealizowane za pomocą standardowego CMS i na bazie frameworka Gantry. Ten zestaw gwarantował realizację bardzo zaawansowanego projektu, jednak tutaj głównym wyzwaniem było treść.

Typowa strona wizytówka, jednak wykonana w nowoczesnym stylu. Na pierwszym planie jest zdjęcie, które tworzy wizerunek firmy, niejako kształtuje nastawienie do firmy. Na tle zdjęcia pojawiają się hasła z podstawowymi usługami. Na górze jest responsywne menu, pod spodem podstawowe informacje. Strona świetnie współpracuje z urządzeniami mobilnymi.

Sklep internetowy producenta akcesoriów motocyklowych, bardzo ciekawy projekt z uwagi na formę realizacji. Wykonany w 100% zdalnie, beż żadnego telefonu tylko komunikacja meilowa i przez poradniki video.  Ogólne założenia strony zostały ustalone. Wprowadziłem większość mechanizmów oraz ogólny układ strony.

Czasami dostaję zlecenia z zagranicy, dotyczą one poprawek na stronie lub przerobienia witryny. Tak było w tym przypadku, firma zgłosiła się do mnie prosząc w przerobienie szablonu strony na responsywny. Wygląd miał pozostać bez zmian. Na bazie frameworka Gantry powstał nowy szablon, który został zaimplementowany na stronie.

Sklep internetowy wszystko dla dziecka, to sklep w którym można kupić poand 5000 produktów, wszystkie produkty są wprowadzane przez właściciela. Sklep oparty jest w platformę Joomla z rozszerzeniem Virtuemart. System posiada wszystko co potrzeba do prowadzenia sklepu online. Bardzo pomocnym rozwiązaniem dla klienta jest możliwość przełączania ikon pomiędzy kafelki lub wiersz.

Zrób ze mną więcej!!!

Dodatkowo oferuję budowę serwisów opartych o galerie zdjęć, kalendarze wydarzeń i wiele innych. Ze mną możesz zabezpieczyć swoją stronę przed włamaniem, zaktualizować system czy dokonać migracji. A dodatkowo jeśli chcesz założyć kanał na Youtube luba stronę fanpage na Facebook, Twitter czy innym serwisie społecznościowym – ZAPRASZZAM!